Tamara Elbaz looft geld uit voor meer nieuws over mishandeling

22 May 2025, 16:58 uur
Landelijk
mainImage
ANP
Tamara Elbaz.

Realityster Tamara Elbaz looft 10.000 euro uit voor de gouden tip over de opdrachtgever van haar mishandeling in september. Dat meldt zij donderdag op Instagram. Voor de zaak werd al één man veroordeeld.

"Het geweld was doelgericht, gepland en wreed", schrijft Elbaz. "Soms heb ik mijn zoontje huilend in mijn armen. Omdat hij nog steeds bang is dat 'mama iets overkomt' of dat mama doodgaat." De politie heeft volgens Elbaz een mogelijke opdrachtgever op het oog. "Voor deze verdachte hebben we dus extra bewijsmateriaal nodig, om deze achter slot en grendel te krijgen, waar hij of zij hoort."

Mensen die informatie hebben, kunnen zich melden bij haar advocaat Sébas Diekstra. "Hij kan juridisch gezien het zo vormgeven dat jouw naam nooit bekend hoeft te worden in het onderzoeksdossier." Vier andere mannen die verdacht worden in de zaak zijn minderjarig. De behandeling van hun zaak is daarom achter gesloten deuren.
 

 


Door: ANP