Bert de Best is met ingang van volgend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van de DSO-zaterdagselectie, zoals www.zoetermeersdagblad.nl reeds meldde. Aanvoerder Jay Weber is blij met de aanstelling van de oefenmeester, zo laat hij weten aan www.zoetermeersdagblad.nl.
"Bert is al jarenlang actief als hoofdtrainer bij diverse regioclubs. Hij kent de tweede klasse, weet een hecht team te creëren dat voor elkaar vecht en is daarnaast in staat om veel voetbal aan te brengen in een team", aldus Weber in een reactie.
"Daarnaast komt Bert over als een trainer met een sympathiek karakter, die hard is wanneer dat nodig is, maar ook vertrouwen geeft aan jonge spelers."
De Best volgt op Sportpark Bentwoud Oscar Biesheuvel op. Laatstgenoemde is bezig aan zijn derde seizoen bij de Zoetermeerse club.
Aanvoerder DSO blij met nieuwe hoofdtrainer
4 January 2021, 15:45 uur
Lokaal