Vanwege het landelijke boerenprotest in het Gelderse dorp Stroe is er vandaag extra verkeersdrukte op de weg. Als gevolg hiervan zijn er op dit moment al de nodige files ontstaan en Rijkswaterstaat roept dan ook op om met name het midden van het land te vermijden omdat er tractoren op diverse snelwegen rijden.
Ook in de omgeving van Zoetermeer dienen automobilisten rekening te houden met langere reistijden, onder meer vanwege de afsluiting van een deel van de A12 bij knooppunt Prins Clausplein in de richting van Den Haag. De politie houdt rekening met eventuele boerenprotesten en rond de stad staan politiebusjes opgesteld, vooral boven de Utrechtsebaan.
"We zijn voorbereid op acties vandaag in Den Haag", aldus een politiewoordvoerder. Verkeer kan omrijden vanaf afrit Leidschendam via de N14.
Boerenprotest: Zoetermeerders let op!
22 June 2022, 13:31 uur
Lokaal
