Zoetermeerder René Heidt en zijn 9-jarige kleindochter Fabienne Koch uit Rijswijk zijn dubbel en dwars in hun missie geslaagd. Gisteren liepen zij, ter afsluiting van hun doneeractie voor Stichting Dada, de vijf kilometer van de Duinenmars. De twee werden begin van de middag door familie en vrienden met applaus onthaald bij de finish.
Fabienne heeft het DDX3X-syndroom en na haar geboorte werd medegedeeld dat zij waarschijnlijk nooit zou kunnen lopen. Na vele jaren van intensieve training, voornamelijk met ouders Tim en Sandy, werd het tegendeel bewezen. Om dat heuglijke feit te vieren, besloot Heidt om de vijf kilometer van de Duinenmars te gaan lopen en daar een goed doel aan te koppelen met Stichting Dada.
Deze grotendeels uit vrijwilligers bestaande organisatie heeft als doel om de zorg van kinderen in ziekenhuizen en medische instellingen te verbeteren. De voorbije weken werden er 177 donaties gedaan, samen goed voor een bedrag van 3.745 euro. Het oorspronkelijke doel was duizend euro.
Fabienne loopt Duinenmars en haalt 3.745 euro op voor Dada
3 October 2022, 12:02 uur
Lokaal
