'Gemeente en politiek in Zoetermeer moeten in actie komen'

21 April 2023, 13:33 uur
Lokaal
mainImage
Politie Zoetermeer

Ingezonden: Door de rammelende putdeksels in de tunnelbak van de Europaweg zijn bijzondere verkeersmaatregelen van toepassing.

In tunnelbak 30 km/ u regiem en slechts 1 baan aan beide kanten in gebruik.  Op de parallelbanen  van de Europaweg ook 30 km/u op alle banen. Er heest nu heerlijke rust, het aantal overschrijdingen van de snelheid van 30 km/u is minder dan normaal bij 70 km /u. Dit is de gewenste snelheid die omwonenden al vaak hebben bepleit bij de gemeente en de raadsfractie.

Er zijn geen noemenswaardige files. Hopelijk passen de lawaaimakers op motoren en in  auto's zich ook aan en gaan niet onnodig extra touren draaien in te lage versnellingen.

Vraagje: Zijn de putdeksels losgekomen door het intrillen van de damwanden van de bouwput Lux70? Ga door met je snelheidsverhalen, zo zie je waar overal overlast wordt ervaren. Steeds vaker blijken de berekende waarden niet te kloppen met de metingen. 

Mogelijk komt gemeente Zoetermeer en politiek ook eens in actie als ze zien hoe groot de ervaren overlast blijkt te zijn.

Met vriendelijke groet, 

Ben, inwoner van Zoetermeer.