In het Van Tuyllpark komt een nieuw zwembad met daarbij ook een kunstwerk. De gemeente is op zoek naar Zoetermeerders die willen nadenken over hoe dat kunstwerk eruit moet komen te zien.
Belangstellenden kunnen zich aanmelden door voor 14 oktober een mail en korte motivatie te sturen naar [email protected]. De projectgroep gaat vervolgens onder begeleiding van een gemeenteadviseur aan de slag met het formuleren van de wensen en eisen waaraan het kunstwerk dient te voldoen.
Drie verschillende kunstenaars maken elk een schetsontwerp en de projectgroep kiest het meest aansprekende schetsontwerp. De gemeente kijkt of het ontwerp haalbaar is en volgens de planning zal het kunstwerk in maart 2023 gereed zijn.
Deelnemers aan de denktank dienen rekening te houden met een tijdsinvestering van 12 tot 15 uur op jaarbasis.
Gemeente zoekt Zoetermeerders voor denktank
8 October 2021, 11:20 uur
Lokaal
