Gerard de Geus nieuwe hoofdtrainer bij DSO

1 February 2024, 05:54 uur
Lokaal
mainImage
PR DSO
De vlag gaat uit bij DSO voor de nieuwe trainer Gerard de Geus die de honneurs tot aan het van seizoen gaat waarnemen. Zijn missie is om met de huidige technische staf DSO in de Vierde Divisie te behouden.

Vierde Divisionist DSO heeft Gerard de Geus tot aan het einde van de huidige voetbaljaargang aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. Samen met Bert de Best en Claudio Houtman vormt hij in de tweede competitiehelft de technische staf.

“We hebben er alle vertrouwen in dat Gerard de Geus met zijn ervaring er aan zal bijdragen om DSO voor de vierde divisie te behouden”, zegt vice-voorzitter Pier-Anne Nawijn. “Hij wordt donderdagavond aan de spelersgroep gepresenteerd. Claudio Houtman heeft zaterdag voor het duel tegen SC Feyenoord nog wel de technische eindverantwoording. De Geus stroomt samen met de van vakantie terugkerende Bert de Best in de loop van volgende week in.”