Hof van Seghwaert houdt workshop over natuurlijke verzorgingsproducten

13 May 2025, 09:31 uur
Lokaal
mainImage

Op zondag 25 mei van 14.00 tot 16.00 uur organiseert de Hof van Seghwaert een inspirerende workshop waarin deelnemers leren hoe je zelf natuurlijke verzorgingsproducten kunt maken. Tijdens deze praktische workshop ga je aan de slag met het maken van je eigen tandpasta, deodorant, bruisbal en handzeep zonder chemische toevoegingen.  Wij zorgen voor alle benodigde ingrediënten en de deelnemers krijgen de recepten na afloop mee naar huis, zodat ze ook thuis duurzaam aan de slag kunnen.

Naast het creatieve gedeelte is er ruimte voor gezelligheid: koffie, thee en iets lekkers staan klaar. Deelname kost € 7,50 per persoon. Houders van de ZoetermeerPas betalen slechts € 3,50.  Aanmelden kan via [email protected]  onder vermelding van je naam, “workshop natuurlijke verzorgingsproducten” en met hoeveel personen je komt.

Meer informatie is te vinden op www.hofvanseghwaert.nl, Facebook en Instagram. De Hof van Seghwaert ligt naast de parkeerplaats van Gaardedreef 169 in Zoetermeer.