Incanto viert 20-jarig jubileum in Zoetermeer met speciaal concert

8 October 2023, 16:01 uur
Lokaal
mainImage
PR
Het Incanto-koor.

Incanto, een koor uit de H. Nicolaasparochie in Zoetermeer, maakt zich op voor een bijzonder jubileumconcert ter ere van hun 20-jarig bestaan op zondag 29 oktober. Al twee decennia lang raakt Incanto haar publiek met haar mooie koorklank en inspirerende optredens. Om deze mijlpaal te vieren, bereidt Incanto een speciaal jubileumconcert voor dat een muzikale reis door de tijd en het repertoire belooft te worden.

De datum is zondag 29 oktober en tijdspad 15.00 uur tot 16:30 uur (De kerk is open om 14:45 uur). Locatie is de  H. Nicolaaskerk, Dorpsstraat 24 Zoetermeer en de toegang is gratis.

Incanto heeft gedurende haar geschiedenis een reputatie opgebouwd voor het leveren van inspirerende optredens en heeft door de jaren op korenfestivals regelmatig prijzen gewonnen voor haar optredens en eigen composities en teksten. Dit jubileumconcert belooft dan ook inspirerend te worden! Het programma omvat een divers repertoire, variërend van bekende liederen tot eigen composities, allemaal uitgevoerd met de kenmerkende passie van het koor. Met twintig jaar aan ondersteuning van de vieringen, concerten en festivals heeft Incanto een sterke band opgebouwd met haar publiek. Dit jubileumconcert is een uitdrukking van dankbaarheid en een kans om terug te geven aan de parochie en zoveel mensen daarbinnen en buiten, die het koor al die jaren hebben gesteund.

 

Incanto kijkt er naar uit om deze mijlpaal met de parochie te vieren en hoopt op een middag vol muzikaliteit en samenzijn. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het secretariaat van Incanto, via [email protected].