Koningsontbijt in Zoetermeer voor Stichting Biezonder

8 March 2022, 09:20 uur
Lokaal
mainImage

Na twee jaar afwezigheid wordt er dit jaar weer Koningsdag gevierd op woensdag 27 april. Deze dag begint met het Koningsontbijt dat wordt gehouden door Lionsclub Soetermare. Het Koningsontbijt is van 09.00 tot 11.00 uur op de terrassen van de horecaondernemers op het Stadhuisplein.

Het ontbijt is niet alleen de start van Koningsdag in Zoetermeereen, maar de Lions zamelen hiermee geld in voor Stichting Biezonder die zich inzet voor kinderen in het ziekenhuis. Kaarten kunnen worden gereserveerd op www.soetermare.nl. Kunt u niet komen ontbijten, maar wilt u wel het goede doel steunen dan kunt u op de site ook een donatie doen.

Wie voor 10 euro een ticket koopt voor het Koningsontbijt kan bij de kraam van de Lions op het Stadhuisplein een ontbijttasje ophalen. Hierin zitten ontbijtartikelen zoals broodjes en jus d'orange en tevens consumptiebonnen voor koffie of thee. Met het ontbijttasje kan worden plaatsgenomen op de terrassen op het Stadhuisplein. De dames van Soetermare serveren hier de koffie of thee.

De opbrengst van het Koningsontbijt gaat naar Stichting Biezonder. Deze Zoetermeerse stichting zet zich in voor langdurig zieke kinderen die in het ziekenhuis liggen. Zo verzorgen zij regelmatig pakketjes voor de kinderen of zetten activiteiten voor hen op touw. Hierdoor kunnen de kinderen het ziek zijn even vergeten. Ze doen dit voor het LangeLand Ziekenhuis en bij ziekenhuizen in de regio.