Op woensdag 14 september zal pianist Panos Gklistis het wekelijkse lunchpauzeconcert verzorgen in de Oude Kerk te Zoetermeer.
Pianist en componist Panos Gklistis werd in 1985 geboren in Griekenland, waar hij piano en compositie studeerde. In 2010 verhuisde hij naar Nederland waar hij klassieke piano studeerde aan het Rotterdamse Codarts conservatorium en de Fontys Hogeschool in Tilburg.
Panos treedt in diverse contexten op. Hij geeft solo recitals maar is ook als pianist actief in kamermuziek-ensembles en theaterproducties. Daarnaast is hij als docent verbonden aan de Pianoschool Rotterdam. Op het programma volgende week staan werken van onder andere Erik Satie, Manos Hadjidakis, Dimitri Shostakovich en Ottorino Respighi.
Dit concert is gratis toegankelijk. Bij de uitgang staat een collectebus voor een vrijwillige bijdrage. De deur van de kerkzaal is open vanaf 12.30 uur en het optreden start 12.45 uur.