Zin in een vrolijke middag vol bekende melodieën en gezelligheid? Kom dan woensdag 26 augustus langs bij inZet Centrum. Elke laatste woensdag van de maand is troubadour Kees van de partij met zijn gitaar en een flinke dosis Hollandse én Engelse meezingers.
Van levenslied tot klassieker – denk aan Frank Sinatra, Elvis Presley en nog veel meer. Ken je de teksten niet uit je hoofd? Geen zorgen, er liggen liedboekjes klaar. Dus schuif aan, zing mee of geniet gewoon van de muziek en het gezelschap.
Wanneer & waar
Woensdag 26 augustus van 13:50 tot 15:00 uur bij inlooplocatie Centrum, Rakkersveld 253 (winkelcentrum Palenstein).
Aanmelden & informatie
Voor aanmelden en voor meer informatie kun je contact opnemen met Shayeena Madhar via [email protected] of bellen naar de locatie via 079 888 55 50. Meezingen is gratis!
inZet is er voor iedereen in Zoetermeer met een hulpvraag én voor iedereen die iets wil doen of wil betekenen voor een ander. www.inzet-indewijk.nl | [email protected]