Natuurwandeling in Zoetermeer

20 April 2026, 13:04 uur
Lokaal
mainImage

Veel mensen vinden de natuur op zijn mooist in de lente. Of je het daar nu mee eens bent of niet, de Zoetermeerse Natuurtuin is nu zonder meer mooi, met een explosie aan kleuren.

"Kom daar zondag van genieten tijdens een rondwandeling met een van onze Natuurtuingidsen. Zij maken u deelgenoot van hun kennis van wat er nu groeit en bloeit en leeft", aldus het management. "De rondleiding duurt ruim een uur; deelname is gratis. De wandeling begint om 14.00 uur bij de picknicktafel tegenover de plek waar het Westpunt in aanbouw is.  (Ingang Westerpark via de Turfberg ter hoogte van nr. 1; op de borden volgt u richting Natuurtuin / Westpunt).

De rondleiding is minder geschikt voor gebruikers van rolstoelen. Zij kunnen een deel van de Natuurtuin via een aparte ingang bezoeken. Honden mogen de tuin niet in