Oldtimerdag Zoetermeer 2021 in aangepaste vorm

15 January 2021, 09:58 uur
Lokaal
mainImage
Chris van Dijke

In 2020 ging de jubileumeditie van de jaarlijkse Oldtimerdag Zoetermeer niet door vanwege de coronacrisis, maar dit jaar wel. Het in Zoetermeer zeer geliefde evenement zal in aangepaste vorm plaatsvinden op zaterdag 15 mei 2021.

Bij deze 'lightversie' van de Oldtimerdag Zoetermeer zullen de deelnemers, verspreid over diverse tijdsblokken, een tocht van circa honderd kilometer rijden door het westen van Nederland. Alle coronavoorzorgsmaatregelen zullen daarbij in acht worden genomen.

De finish zal weer aan de kop van de straat zijn en dan zullen de auto’s langzaam door de straat mogen rijden om daarna huiswaarts te gaan. Verder zullen er geen festiviteiten zijn, zoals doorgaans wel het geval is in en rondom de Dorpsstraat.

Dit jaar is er geen thema. Het thema rood/wit/blauw, dat bedoeld was voor 2020, is verplaatst naar 2022.

Personen met een wagen van dertig jaar of ouder kunnen zich inschrijven vanaf 20 januari via www.oldtimerdagzoetermeer