Standaardsituaties doen DSO de das om

9 February 2025, 06:22 uur
Lokaal
mainImage
ANP

DSO leed in en tegen Voorschoten een kostbare 2-1 nederlaag.

“Doodzonde”, concludeert trainer Wayne Delgado dos Santos. “We hebben vooral na rust een aantal uitgespeelde mogelijkheden laten liggen. Dit is dan ook een totaal onnodige nederlaag”.

DSO kwam weliswaar moeizaam op gang, maar de Zoetermeerders wisten door een treffer van Mohammed Quarraki wel op een 0-1 voorsprong te komen. Hij rondde na mistasten van de doelman, op een diepe bal, beheerst af. Vervolgens ging het voor rust mis bij een hoekschop, toen een Voorschotenaar ongedekt kon raak schieten. 

“De standaardsituaties deden ons sowieso de das om”, zegt Wayne Delgado dos Santos. “Na rust kwam Voorschoten door een tweede gele kaart met tien man te staan. Ondanks een groot veldoverwicht van onze kant, viel de 2-1 ook uit een hoekschop. Eigenlijk een identieke situatie. Dat was echt jammer, want in de rust had ik mijn spelers hier nadrukkelijk nog op gewezen”.

DSO slaagde er vervolgens niet in om de gelijkmaker te forceren, waardoor de Zoetermeerders met lege handen huiswaarts keerden.
 
Met 16 uit 14 staat DSO in 1B nu op een tiende plaats en moet men de degradatiezone nauwlettend in de gaten houden. DSO speelt donderdag voor de Sir Winston Cup uit bij VELO, waarna er een drietal zaterdagen geen competitieverplichtingen zijn. Wel oefent DSO tussendoor op een donderdagavond uit bij BVCB en op de derde zaterdag van het vrije weekend uit bij Honselersdijk.