Vanavond start de serie bij SBS: kijkje in leven van familie Bogaart

4 February 2026, 14:36 uur
Lokaal
mainImage
De familie Bogaart op een archieffoto.

Vanaf vanavond krijgen kijkers in Nederland een uniek inkijkje in het leven van de familie Bogaart. De ondernemende familie, die al jarenlang actief is in Leidschendam‑Voorburg en omliggende regio’s, staat centraal in de nieuwe realityserie “De Bogaartjes”.

In deze serie volgen de camera’s het dagelijks leven van het grote horecagezin en laten ze zien hoe werk en privé samenkomen in een bruisend huishoudenondernemen en samenleven onder één dak

Vanaf deze week krijgen kijkers in Nederland een uniek inkijkje in het leven van de familie Bogaart. De ondernemende familie, die al jarenlang actief is in Leidschendam‑Voorburg en omliggende regio’s, staat centraal in de nieuwe realityserie “De Bogaartjes”. In deze serie volgen de camera’s het dagelijks leven van het grote horecagezin en laten ze zien hoe werk en privé samenkomen in een bruisend huishouden. Iedere woensdag is de serie te zien bij SBS6 om 20.30 uur.