Na nieuwe klachten van gebruikers van de liften bij de Mandelabrug heeft Zó! Zoetermeer opnieuw via schriftelijke vragen om opheldering gevraagd bij het college. Dat deed de partij ook al in oktober.
Afgelopen weekend nam de fractie wederom een kijkje bij de Mandelabrug. 'Tot ons grote ongenoegen hebben wij geconstateerd dat de lift tussen de roltrappen weer niet werkt. Nu gaat het om de lift aan de kant van de wijk Rokkeveen. Het is voor ons volstrekt onduidelijk waardoor het niet lukt de openbare liften operationeel te houden. We zijn dan erg nieuwsgierig naar de oorzaken en eventuele belemmeringen om dit voorgoed op te lossen.'
Zó! Zoetermeer wil weten hoe lang de betreffende lift buiten gebruik is en wanneer deze gemaakt wordt. 'Wanneer komt er een duurzame oplossing zodat de liften langdurig operationeel blijven?'
In antwoord op de eerdere schriftelijke vragen van Zó! Zoetermeer liet het college eerder deze maand weten dat de Mandelabrug-liften in 2022 al meer dan veertig keer buiten dienst waren.
Weer ellende met liften Mandelabrug
30 November 2022, 13:17 uur
Lokaal
