Ingezonden: "Ik heb wisselende ervaringen met de postbezorging (niet alleen bij PostNL, maar ook bij andere aanbieders)".
"PostNL maakt gebruik van veel ZZP-ers die nauwelijks de Nederlandse taal machtig zijn en binnen 5 seconden na het aanbellen in de flat de code "niet thuis" zomaar scannen. Door deze actie worden ze wel betaald maar dat hoeft feitelijk nooit te hebben plaatsgevonden. We hebben normaal gesproken nu een vaste PostNL bezorger echter als hij er een dag niet is, is de chaos in de bezorging aanwezig",
"Gemotiveerdheid om fatsoenlijk met zendingen om te gaan is soms heel erg ver te zoeken. Ligt ook aan de motivatie om te moeten werken voor het weinige geld wat men er voor betaald krijgt".
Met vriendelijke groet uit wijk 16 (Meerzicht) in Zoetermeer
Theo van Veen