Zoetermeer On Stage komt er weer aan

30 May 2022, 13:04 uur
Lokaal
mainImage
Justin Bos (van Zeijl Photodesign)
Tijdens een eerdere editie van Zoetermeer On Stage.

Zoetermeer On Stage komt er weer aan. Het jaarlijkse beroepenfeest vindt donderdag 2 juni plaats in de Dutch Innovation Factory.

Er komen zo'n duizend VMBO-scholieren van Beroepscollege Zoetermeer, Mavo Zoetermeer, ONC Clauslaan & Parkdreef, Picasso Lyceum en Pleysier College om zich te oriënteren op een vervolgstap na hun opleiding. Dat doen zij aan de hand van gesprekken met afgevaardigden uit diverse branches.

De eerste ronde start om 13.00 uur, de tweede ronde om 14.00 uur en de derde om 15.00 uur. Omdat de leerlingen 10 minuten voor aanvang van de ronden voor de deur staan, is het handig uiterlijk een kwartier voor 13.00/14.00/15.00 uur aanwezig te zijn. Na de afsluiting van ronde 3, om 16.00 uur is er een afsluitende borrel. Wethouder en Ambassadeur Jan Iedema doet mee en zal de leerlingen toespreken en een ronde openen.

De parkeergelegenheid bij de DIF is zeer beperkt; Pparkeren kan bij de SilverDome, er rijden gratis pendelbussen van en naar de Dutch Innovation Factory.