Zoetermeer Panters heeft een wijziging doorgevoerd voor de laatste linie. Voor het komende seizoen heeft de club Joona Rajala vastgelegd. Hij volgt Hugo Bränn op tussen de palen. De 24-jarige Finse goalie komt over van Dordrecht Lions, waar hij de afgelopen seizoenen indruk maakte als een zeer solide sluitpost.
Ervaren doelman
De komst van Rajala is een keuze voor stabiliteit en ervaring. De bijna 25-jarige doelman, die zijn opleiding genoot in de Finse competities en via het Zweedse IK Kronan in Nederland terechtkwam, bewees vorig seizoen meermaals zijn waarde. Ook in de duels tegen Panters toonde hij zijn klasse door met spectaculaire reddingen zijn team lang in de wedstrijd te houden.
De nieuwe coach Paul Vincent over het aantrekken van Rajala: “We zijn heel blij dat we Joona hebben aangetrokken. Een goalie heeft een cruciale rol in de defensie. Het aantrekken van Rajala is een belangrijke stap. Vermakelijk, mooi, snel en hard ijshockey is waar we voor staan bij Zoetermeer. Joona past met zijn spel perfect bij onze filosofie.”
Rajala zelf kijkt ook uit naar het nieuwe seizoen in de SilverDome: ,,Ik heb vorig seizoen de energie van de fans in Zoetermeer ervaren, zelfs als tegenstander. Ik kijk er naar uit om voor Zoetermeer te kunnen spelen en te helpen om de doelen van Panters te bereiken. Ik ben klaar voor deze nieuwe uitdaging