Volgende week woensdag 15 maart zijn de verkiezingen voor de Provinciale Staten en Waterschappen en ook in Zoetermeer kan er dan gestemd worden. Verspreid over de verschillende wijken telt de stad die dag 56 stembureaus.
Zoetermeerders hebben hun stempas op uiterlijk 1 maart ontvangen. U kunt stemmen met een paspoort, rijbewijs of ID-kaart als dat identiteitsbewijs op de verkiezingsdag 15 maart 2023 niet meer dan vijf jaar verlopen is. Kijk bij 'geldig tot' op uw identiteitsbewijs. Alle data vanaf 16 maart 2018 zijn goed.
In 2019 waren de laatste Provinciale Staten-verkiezingen. In Zoetermeer lag het opkomstpercentage toen, voor alleen de Provinciale Staten welteverstaan, op 52,79 procent. Het landelijke opkomstpercentage was 56,16 procent.
Zoetermeer telt volgende week 56 stembureaus
7 March 2023, 07:15 uur
Lokaal