Op vrijdag 13 maart verschijnt het nieuwe boek Doen, durven of de waarheid - Wat als de leugen regeert? van Paula Ouwens Nagell-Gilin uit Zoetermeer. Deze thriller wordt uitgegeven door Uitgeverij Boekscout en is perfect voor de zomer, of om nu alvast over zon en vakantie te lezen.
Jorien, Hanneke, Trees en Sonja zijn sinds hun jeugd vriendinnen. Nu zijn de meisjes van toen volwassen. Een keer per jaar vieren zij hun vriendschap door een midweek te boeken in een luxueus vakantiehuis.
Deze keer hebben zij hun oog laten vallen op Villa Boslust, een prachtig huis op de Veluwe. Zij zullen daar ontspannen, bijpraten en het spel uit hun jeugd spelen: “Doen, durven of de waarheid”. De vier vriendinnen leiden ogenschijnlijk een gewoon leven, maar niets is wat het lijkt. Alleen Hanneke komt opdagen op de afgesproken dag in de vakantievilla. In deze beklemmende thriller zal blijken dat niet het spel, maar alleen de waarheid ertoe doet.
Over de auteur
Doen, durven of de waarheid is het tweede boek van Paula Ouwens Nagell-Gilin. Zij debuteerde in 2020 met de historische familieroman: De terugkeer van de Tasch. Dit is een verhaal over de Joodse familie Van Dam. Het tweede boek van Paula is een thriller en dus één van een geheel ander genre.
Paula is geboren in Den Haag en studeerde Culturele en Maatschappelijke Vorming in Rotterdam. Ze is lange tijd werkzaam geweest in de sector Welzijn en in de gehandicaptenzorg. Na haar vervroegde pensionering begon zij met schrijven. Via haar website (~www.Paulaschrijft.com~~)~ komen lezers meer over haar te weten.
Boekgegevens
Titel: Doen, durven of de waarheid - Wat als de leugen regeert?
Auteur: Paula Ouwens Nagell-Gilin
Verschijningsdatum: 13-03-2026
ISBN: 9789465286952
Prijs: €21,99, incl. verwerk- en verzendkosten naar Nederland en België
Uitvoering: Paperback
Aantal pagina's: 176