ADO Den Haag steeg vrijdagavond naar de tweede plaats door in een spectaculair thuisduel De Graafschap opzij te zetten. Het werd 5-3, na een 0-2-achterstand halverwege. ADO staat nu op 40 punten, 1 punt meer dan Roda JC.
Scoreverloop: 16. Flakus Bosilj 0-1, 27. Onal 0-2, 48. Esajas 1-2, 59. Van der Sande 2-2, 67. Veerman 3-2, 71. Mahi 3-3, 77. Ideho 4-3, 79. Van Mieghem 5-3!
ADO Den Haag heeft Alex Schalk aan de selectie toegevoegd, zo meldt de club. De aanvaller tekende een contract tot medio 2025 bij de huidige nummer 2 van de eerste divisie, met een optie voor nog een jaar.
De 31-jarige Schalk was transfervrij na zijn vertrek bij Urawa Red Diamonds. Met de Japanners nam hij eind december nog deel aan het WK voor clubteams. Schalk speelde in Nederland eerder voor NAC Breda, Jong PSV en Go Ahead Eagles.
Schalk is de tweede grote naam die het op promotie jagende ADO presenteert, nadat Nick Marsman donderdag werd aangetrokken. De doelman zat tegen De Graafschap nog op de bank.