Het is nog onzeker of Feyenoord-trainer Robin van Persie zondag de beschikking heeft over Ayase Ueda voor het thuisduel met Go Ahead Eagles. De topscorer van de Eredivisie was niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd tegen FC Utrecht (0-1) van vorig weekend.
"Het gaat wel wat beter, maar ik kan pas voor de wedstrijd iets definitiefs zeggen", zei Van Persie vrijdag tijdens een persconferentie. "Zaterdag is er nog een training. Even afwachten dus nog."
Feyenoord mist tegen Go Ahead de geschorste keeper Timon Wellenreuther en middenvelder Luciano Valente. Van Persie zei dat de Duitse doelman Steven Benda, die voor een huurperiode overkwam van Fulham, tegen Go Ahead zal spelen. "Hij maakt een positieve indruk en past zich goed aan. Het is een rustige jongen en hij traint hard", aldus de trainer van de nummer 2 van de Eredivisie.
Het duel komt nog te vroeg voor de donderdag gehaalde Raheem Sterling. De Engelse aanvaller wacht nog op een werkvergunning en is nog niet wedstrijdfit.
Door: ANP