Begin augustus kreeg de Zoetermeerse politie beelden in handen van een persoon die voor langere tijd op het dak van een rijdende auto zat. De beelden blijken te zijn gemaakt op vrijdag 31 juli 2020 toen het voertuig zich begaf in een file op de A12 richting Zoetermeer.
Het onderzoek leidde naar de identiteit van de bestuurder en de persoon die op het dak van de auto heeft gezeten. 'Zij erkenden dat het een domme actie was geweest en dat er ongelukken hadden kunnen gebeuren', aldus de politie.
Tegen beide personen is een proces-verbaal opgemaakt voor het veroorzaken van gevaar in het verkeer. De beginnend bestuurder zal worden aangemeld bij het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) voor een onderzoek rijgeschiktheid.