De leden van FC Zoetermeer stemden onlangs voor de nieuwbouwplannen in 2021/2022. In samenwerking met de gemeente Zoetermeer investeert de club uit Rokkeveen in een nieuw complex waarbij alles wordt vervangen. Er komt ook een nieuwe kleedkameraccommodatie aan de achterzijde van het terrein. Van het nieuwe complex aan de Scheglaan zijn reeds schetsen gemaakt, zie hierboven en onderaan.
Een paar jaar geleden liepen de plannen nog vertraging op door bestuurlijke problemen bij FC Zoetermeer. Maar inmiddels staat de organisatie er weer een stuk sterker voor, onder auspiciën van
onder andere de bevlogen voorzitter Jacob de Boer.
De gemeenteraad gaf al groen licht voor de plannen. Dat moest, omdat de gemeente eigenaar is van de was- en kleedaccommodatie. De werkzaamheden starten naar verwachting eind 2021.
Zo komt het nieuwe FC Zoetermeer-complex eruit te zien
29 October 2020, 10:50 uur
Lokaal
