Aquariumvereniging Paluzee uit Zoetermeer geeft een cursus aquariumhouden in drie delen. Je kan zelf kiezen welk van de avonden je wil volgen of misschien wel alle drie.
14 januari Balans in het aquarium
Wat is nodig is om een aquarium in balans te krijgen of houden? De grondbeginselen van het aquariumhouden komen hier aan de orde: Van bodem tot filter, van verlichting tot waterwaardes, tot de invloed van planten en vissen op het geheel.
21 januari Bewoners in harmonie
Hoe kunnen in een gezelschapsaquarium de vissen, planten en andere bewoners in harmonie met elkaar leven en gezond tot ontwikkeling van hun natuurlijk gedrag komen? Verschillende bewoners die tegenwoordig in de handel te vinden zijn komen aan de orde, van vis tot slak tot garnaal.
28 januari Planten en onderhoud
Planten hebben niet alleen een positieve invloed op waterwaardes en vissen welzijn, maar als ze eenmaal lekker groeien zijn zij een lust voor het oog. Daar waar planten goed groeien hebben algen bovendien geen kans. Hoe zorg je dat planten zich vermeerderen en op welke manier kan je planten neerzetten voor een mooie inrichting?
Tijd: 20.00 uur tot 22.00 uur Plaats: Bergmanstrook 45, Zoetermeer