Tijdens het goede doelen toernooi bij FC Zoetermeer op dinsdag 13 mei van 10.00-13.00, is er niet alleen sportief spektakel op het veld, maar ook een warme, gezellige plek naast het veld: de Knussebus.
De Knussebus is een rijdende huiskamer, een sfeervolle ontmoetingsplek waar je even kunt neerstrijken voor een lekker kopje koffie in het zonnetje. Wij willen de buurtbewoners van Rokkeveen uitnodigen om op Scheglaan 11 aan te schuiven en te genieten van de gezelligheid en van het Walking Football toernooi waar veel regioteams bij aanwezig zijn.
Een praatje maken, elkaar écht ontmoeten, of gewoon even rustig zitten... alles mag, niets moet. We nodigen toeschouwers, maar ook spelers uit om bij de Knussebus langs te komen. Of je nou even op adem wil komen na een potje voetbal of gewoon nieuwsgierig bent: iedereen is van harte welkom.
Wat is de Knussebus?
De Knussebus is een initiatief van Theaterhart en reist door Zoetermeer om warmte, aandacht en verbinding te brengen op plekken waar dat nodig is. Het is een plek waar mensen elkaar kunnen ontmoeten, hun verhaal kunnen delen of gewoon even samen kunnen zijn. Juist in tijden waarin veel mensen zich alleen voelen, maakt een simpel bakkie het verschil!
Je vindt de Knussebus op het terrein van FC Zoetermeer op 13 mei vanaf 10.00, gezelligheid verzekerd!