Creatief aan de slag met speksteen bij de Ambachtenwerkplaats

9 July 2025, 15:21 uur
Lokaal
mainImage

Iedere dinsdagmiddag kunnen creatieve handen aan het werk bij de Ambachtenwerkplaats tijdens de workshop speksteen bewerken. Onder begeleiding van een ervaren vrijwilliger leer je hoe je van deze zachte steensoort een uniek sieraad of klein beeldje kunnen maken.

Speksteen is bijzonder geschikt voor beginnende makers: het is zacht en daardoor makkelijk te bewerken met eenvoudige gereedschappen. Of je nu een sieraad wilt ontwerpen of een klein kunstwerkje, iedereen kan op zijn eigen tempo en niveau aan de slag.

Nieuwsgierig geworden? Kom gerust een keer meedoen en ontdek hoe leuk en ontspannend werken met speksteen is!

Wanneer & waar

Dinsdagmiddag van 12:30 tot 14:30 uur bij de Ambachtenwerkplaats, inlooplocatie Buytenwegh & De Leyens, Teldersrode 25 (winkelcentrum Buytenwegh). De workshops gaan ook tijdens de zomervakantie door. 

Aanmelden & informatie

Voor aanmelden of meer informatie kun je contact opnemen met Nicoline Schol via [email protected]