Morgen concert op vaccinatielocatie Zoetermeer

14 April 2021, 10:58 uur
Lokaal
mainImage
Zoetermeers Dagblad

Op veler verzoek vindt morgen, op donderdag 15 april, van 10.30 tot 11.30 uur een herhaling plaats van het 'Thank You'-concert van Laurens van Rooyen op de nieuwe vaccinatielocatie in Zoetermeer, bij het SilverDome. Eerder speelde hij in Leiden.

Van Rooyen nam het initiatief voor dit concert na zijn eigen vaccinatie. Hij draagt ook dit tweede concert exclusief op aan alle zorgmedewerkers van de GGD en het Rode Kruis in Nederland als blijk van zijn waardering en respect.

Het concert zal optimistisch van toon zijn, want van Rooyen zegt: "Nee, het is nog niet voorbij, en we moeten waakzaam blijven, maar met iedere vaccinatie komt de vrijheid dichterbij."

Het Rode Kruis vindt muziek op de vaccinatielocatie een mooi initiatief. "Bij de première de vorige keer in Leiden hoorden we veel waardering van zowel collega’s als bezoekers, het is fijn dat we ook op deze manier kunnen bijdragen aan een ontspannen sfeer op de vaccinatielocaties", zegt Heleen van den Berg, hoofd nationale hulp van het Rode Kruis.