Update bouw 'Cadenza 2' in Zoetermeer

9 July 2023, 12:11 uur
Lokaal
mainImage
Gemeente Zoetermeer
Jan Jedema (links) op een archieffoto met de betrokkenen van de bouw.

Binnenkort begint de bouwer in Zoetermeer met de bouw van Cadenza 2 aan de Italiëlaan.

"Om te kunnen starten met de bouw hebben we tijdelijk het milieueiland aan de Italiëlaan verplaatst", aldus wethouder Jan Iedema in een nieuwsbrief van de gemeente.

"Voor de bouw kan starten worden bouwketen geplaatst op het terrein aan de Denemarkenlaan. Ook worden drie bomen gekapt bij het bouwterrein aan de Italiëlaan, omdat daar de bouwkranen komen te staan. Zodra de bouw klaar is kunnen we beginnen met het inrichten van het openbaar gebied rondom het gebouw en zullen er ook weer bomen worden geplant".

"Dan wordt het milieueiland ook weer teruggeplaatst. Dit duurt nog een aantal jaar. De laatste werkzaamheden voor het verplaatsen van de containers zijn half juni afgerond. In dezelfde periode zijn de containers voor rest- en gft-afval ook verplaatst naar een tijdelijke locatie. Bewoners kunnen hun afval weer zoals altijd aanbieden. Bewoners en ondernemers hebben een informatiebrief over de werkzaamheden ontvangen op 16 juni 2023. Over de aanvraag van de kapvergunning en het plaatsen van de bouwketen heeft de buurt ook brieven gehad".